Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Woolmark Performance Challenge ile ezber bozan 10 yenilik

956

Woolmark Performance Challenge 2022’nin Finalistleri Merinos Yünü İçin Yeni Pazarlar Yaratıyor

Woolmark Performance Challenge ile ezber bozan 10 yenilik spor ve açık hava endüstrisinde reform yaratmaya hazırlanıyor.

Woolmark Şirketi ve Salomon, spor ve performans pazarına yönelik dünya lideri inovasyon ve fikir programı olan Woolmark Performance Challenge 2022’nin kazananlarını ve 10 yenilikçi finalistin konseptini açıkladı.

Terle aktive olan soğutma teknolojilerinden auxetic miselyum kumaşlara, bakteriyel biyo pillerden termo-kromik kumaş yapılarına ve daha fazlasına kadar tepeden tırnağa koşu üniformalarını yeniden keşfetmeyi amaçlayan cesur, oyunun kurallarını değiştiren yenilikler sunan Woolmark Performance Challenge 2022 finalistleri, Merinos yünü için yeni pazarlar yaratıyor.

Bu yılın teması dağlarda uzun mesafe patika koşularıydı ve öğrencilerden dayanıklı biyo elyafların kullanımına ve Merinos yününün yenilikçi doğasına odaklanarak uzun mesafe dağ koşucuları için yeni nesil tepeden tırnağa koşu kitleri icat etmeleri istendi. Programa 25 ülkeden 191’den fazla üniversite katıldı ve jüri 3 kazananı seçmeden önce en umut verici 10 fikri finalist olarak seçti.

İleri görüşlü 10 konseptin tamamını buradan keşfedin. Bu ileri görüşlü fikirleri geliştirmek veya Woolmark Performance Challenge ile ortaklık kurmak isteyen markalar WPC@wool.com adresine e-posta gönderebilirler.

Projeler ve Ödüller

Yarışmanın kazananlarının çeşitli ödüller kazandığı programda 3 ay ücretli staj yapma imkanından, araştırma bursuna, uyarlanabilir inovasyon ödülünden özel ödüle kadar öğrencilere birçok fırsat sunuluyor. Amerika’dan Oregon Üniversitesi öğrencisinin geliştirdiği 3D baskılı su geçirmezlik konsepti Salomon’da 3 ay ücretli staj kazanırken İtalya’dan Nuova Accademia di Belle Arti öğrencisinin topraktan toprağa dairesel bir hareketle, dünyanın doğal kaynak dengesini koruyan ve besleyen patika koşu seti, ticari gelişim için en büyük potansiyeli gösteren fikir olarak seçildi ve 10.000 Euro para ödülüne layık görüldü.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku