Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Mama Luma çocuk lüks giyimde Hollywood’un kapılarını açtı

770

Türkiye’nin tekstil sanayisinden dünyaya açılan markaları arasına adını yazdıran Mama Luma, çocuk lüks giyiminde üst segmentte yakaladığı başarıyla öne çıkıyor. Tasarımları ve koleksiyon çeşitliliği ile kısa sürede küresel başarı yakalayan şirket, Hollywood’un minik yıldızlarını kırmızı halıda Mama Luma çizgisiyle buluşturuyor. 

 

Türk girişimci Ata Sarı’nın 2017’de ABD’nin Santa Barbara şehrinde kurduğu marka Mama Luma, küresel başarısına yenilerini eklemeye devam ediyor. 50’yi aşkın ülkede kız çocuklarını tasarladığı sıra dışı kıyafetlerle buluşturan marka, Türk tekstilinin dünyada üst düzey temsilcileri arasında olma hedefiyle çıktığı yolda emin adımlarla ilerliyor.

 

İstanbul’daki ilk mağazasını Galataport’ta açan marka kısa sürede e-ticarette yakaladığı ivmeyle yüzde 40 büyüdü ve bu yıl da aynı başarıyı yakalamayı planlıyor.

 

“Mama Luma Türkiye’yi dünyada başarıyla temsil ediyor” 

Annesi Mahinur Sarı’nın tasarladığı koleksiyonları dünyaya tanıtmak üzere başladıkları süreçte Türkiye’yi dünyada başarıyla temsil ettiklerini belirten Mama Luma Kurucusu Ata Sarı, şöyle konuştu: “Mama Luma, annemin tasarımlarını hayata geçirdiğim, üst segmentte 1-12 yaş aralığındaki kız çocuklarına hitap eden tasarımcı bir çocuk markası. Kız çocuklarının özgüvenle giyecekleri tamamen özgün ve yaratıcı ürünler tasarlamak hedefiyle çıktığımız yolda bugüne kadar Amerika ve Avrupa’dan Orta Doğu ve Uzak Doğu’ya kadar dünyanın pek çok farklı yerinden aldığımız siparişler bizi gururlandırıyor. Yapacağımız yeni çalışmalar için de motive ediyor.” 

 

Minik Hollywood starları kırmızı halıda Mama Luma giyiyor 

Hollywood’un Faithe Herman, Stella Edwards, Madeleine McGraw ve Lexy Kolker gibi çocuk yıldızları tarafından tercih edilen Mama Luma tasarımları en son Marilyn Monroe’nun küçüklüğünü canlandıran Lily Fisher tarafından tercih edildi. Monroe’nun hayatını konu alan Blonde filminin galasında kırmızı halıda Mama Luma’nın Snow Moon koleksiyonunda yer alan Silver Ruffle Sleeve Marilyn Dress tasarımını tercih eden çocuk oyuncu Lily Fisher tarzıyla büyük beğeni topladı.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku