Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

PUMA’nın Yeni Modeliyle Tanışın

472

PUMA’nın yeni modeliyle tanışın: STORM

PUMA TÜRKİYE, yeni sneaker modeli STORM’u, Hasköy İplik Fabrikası’nda büyük bir partiyle kutladı.

PUMA’nın yeni sneaker modeli STORM’la tanışın. Markanın bu modelinde, süet ve file dokuları bir araya getirilerek daha da rahat bir sneaker yaratıldı. Son zamanlarda olduğu gibi PUMA bu modeli için de 90’lardan ilham alıyor.

STORM modelinin global lansmanı, PUMA TÜRKİYE tarafından 1 Ağustos 2019, Perşembe akşamı, Hasköy İplik Fabrikası’nda yapıldı. Etkinlikte, STORM modelinde olduğu gibi teknolojiden de yardım alındı. STORM için lokal kampanyada 8 ünlü isim 3D olarak modellendi ve Türkiye’de ilk kez bir lansman pojesi için dijital avatarlara dönüştürüldü. Biraz açmak gerekirse, “3D compositing” teknolojisiyle bu sekiz kişinin dijital olarak ölçüleri alındı ve kampanya içeriklerinde kullanmak için 3D olarak modeller hazırlandı. Bu isimlerse şu şekilde: Gözde Mutluer, Aytaç Şaşmaz, Burak Yörük, Nil Keser, DJ Mahmut Orhan, Melisa Döngel, Efecan Dianzenza, Ruby ve Motive.

STORM’un PUMA ailesine katılmasının kutlanıldığı bu davete 850 kişi katıldı. Gecede karşılaşılan diğer isimler arasında Didem Soydan, Furkan Andıç, Enes Batur, Umut Eker, Sina Özer, Kenan Acar, Baran Bayraktar ve Eylül Su Sapan da vardı. Gecede ayrıca, Ruby & Motive, EMIRALI ve Da Poet sahne aldı.

STORM modelinin adından referans alınarak, sosyal medyada #StormIsComing hashtag’i kullanıldı. Gecenin dekorasyonu içinse, büyük bir fırtınanın ardından terk edilmiş bir fabrikadan ilhamla gece için özel bir konsept yaratıldı.

STORM, tüm PUMA mağazalarında satışta.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku