Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Modanın Kraliçesi Arzu Yetiş Kocatepe’den Anlamlı Defile

939

BDU Uluslararası Diplomatlar Birliği Yüksek Sanat Konsey Üyesi ve Uluslararası Moda Tasarımcısı Arzu Yetiş Kocatepe, Gelin-Damat Fashion Day 2023 Defilesi’nde muhteşem tasarımlarını sundu. 3 Mayıs’ta Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşen defilenin, Organizatörlüğünü Ferhat Muğurtay, koreografisini Fatih Ömercikoğlu yaptı. Defilenin sunuculuğunu ise ünlü sanatçılar Ece Pirim ve Burak Törün üstlendi. Defileyi yurt dışından ve yurt içinden birçok TV sanat kanalı, magazin dünyası izledi.

Gelin Damat Fashion Day 2023 organizasyonuna özel hazırlanan koleksiyon Ünlü Sanatçı Gökçe Kırgız Taner podyuma çıktı. Kendisine, Ece Gürsel ve Wilma Elles, Özlem Yıldız, Alona Kral, Gamze Balım, Damla Latin, Yağmur Ayaz, Elmas Yılmaz gibi ünlü mankenler de eşlik etti.

Arzu Yetiş Kocatepe defile sonrasında ödülünü alırken, depremzedeleri andı ve depremzede gelin ve damat adayları için tüm tasarımcı arkadaşlarına destek çağrısında bulunarak şunları söyledi: “Bu defilede yer alan gelinlikler, depremde kaybettiklerimizi anmamıza vesile oldu. Acılarımız hala taze, ancak hayat devam ediyor.”

BDU Ailesi de defilenin onur konuklarındandı. BDU Başkanı Musa Karademir şunları söyledi: Zamanlaması, farkındalığı ve sürdürülebilirliği ile bu defile, alkışlanmayı hak ediyor. Yüksek Sanat Konseyi üyemiz Sayın Kocatepe’yi de gönülden kutluyoruz.

Defile, mankenlerin ve katılımcıların bir araya geldiği özel bir kokteyl ile sona erdi.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku