Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Murat Sus İle Tekstil Taşımacılığını Konuştuk

738

Murat Sus İle Tekstil Taşımacılığını Konuştuk

Tekstil TV ekibimizi şirket merkezinde ağırlayan Murat Sus Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sus, Tekstil TV mikrofonlarına konuştu.

20 yılı aşkın Tekstil sektöründe hizmet vermekte olan Murat Sus, kendi markasını yaratarak ”Tekstil Taşımacılığı” alanında lojistik hizmeti vermektedir. Murat Sus Lojistik Türkiye’deki ihracat firmalarının ürünlerini taşıyarak, Türkiye’de ilkleri gerçekleştiren bir lojistik şirketi olarak hizmet vermektedir. Murat Sus Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sus ile sohbetimizde Tekstil sektöründe Lojistik hizmetini ve sosyal ve çevresel fayda yaratacak sosyal sorumluluk projelerini konuştuk.

Türkiye’de İlkleri Gerçekleştirdik

Murat Sus Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sus; ”Türkiye’de ilkleri gerçekleştirdik. Avcılar Firuzköy’de ”Tekstil Aktarma Merkezi” kurduk. Dünya markaları ile çalışıyoruz. Araç Takip Sistemi ile sorunları çözerek hizmet sağlıyoruz. Teknolojiden faydalanarak etkin bir lojistik hizmeti sağlıyoruz.” diyerek Tekstil markalarının ”Tekstil Taşımacılığı”nda Tekstil sektörünü ve sorunlarını tanıyan bir lojistik firması ile çalışmasının önemine değindi.

Tekstil Tv’nin Bakış Açışını Çok Beğendim

Murat Sus Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Murat Sus, ”Sosyal Medya’da Tekstil TV’yi gördüm. Sektörel bir internet girişimi olan Tekstil TV’nin bakış açısını çok beğendim. Türkiye’de Tekstil camiasının ünlü isimlerinden eski patronum Kemal Şahin’le röportajınızı gördüm, çok mutlu oldum. Onun yanında Yılmaz Özmen’i gördüm, çok mutlu oldum.” diyerek Tekstil TV hakkındaki düşüncelerini ifade etti.

FİRMA BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku