Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Erkek Giyim Sektörünün Öncü Markası Altınyıldız

562

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, 31 Aralık tarihine kadarsürecek kampanyası ile hem hediye almak isteyenler hem de yeni yıl alışverişi yapmak isteyenlere kaçırılmayacak indirim fırsatları sunuyor! Altınyıldız Classics kaban 1299 TL yerine 399 TL’den, ceket 999 TL yerine 299 TL’den, triko 199 TL yerine 79 TL’den, gömlek 149 TL yerine sadece 69 TL’den satışa sunuluyor. Altınyıldız Classics’in yeni yıla özel bir diğer kampanyası ile tarz sahibi erkekler; birinci takım elbiseye 599 TL’ye, ikinci takım elbiseye 299 TL’ye, sahip oluyor.

Erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, yeni yılı birbirinden özel ürünler ve başarılı indirimlerle karşılıyor.

Altınyıldız Classics, 31 Aralık’a kadar sürecek “Yeni Yılın Yıldızı” indirim fırsatları ile alışverişi festivale dönüştürüyor.Ceketten kabana, trikodan gömleğe birçok üründe uygulanan indirim fırsatları ile hem kendinize yeni yıl alışverişi yapabilir hem de sevdiklerinize yeni yılda Altınyıldız Classics şıklığını hediye edebilirsiniz.

Kampanya kapsamında, haftanın her gününe ve günün her anına stil sahibi çözümler sunan Altınyıldız Classics’te kaban 1299 TL yerine 399 TL’den, ceket 999 TL yerine 299 TL’den, triko 199 TL yerine 79 TL’den ve gömlek 149 TL yerine 69 TL’den satışa sunuluyor. Altınyıldız Classics’in yeni yıla özel bir diğer kampanyası ile tarz sahibi erkekler birinci takım elbiseye 599 TL’ye, ikinci takım elbiseye 299 TL’ye, sahip oluyor.

“Yeni Yılın Yıldızı” ürünleri keşfetmek ve bu özel ayrıcalıklardan yararlanmak için Altınyıldız Classics mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın! Yeni yılda da başarıyı üstünüzde taşımanız dileğiyle.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku