Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Evlilik Fuarı 2020 Trendlerini Belirleyecek

719

Evlilik Fuarı 2020 Trendlerini Belirleyecek

Türkiye’de fuar sektörüne yön veren markalar arasında yer alan HYF Fuarcılık, Mac Art Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek olan Ankara Wedding Event Fair Fuarı ile 12-15 Aralık tarihleri arasında Congresium’da düzenlenecek organizasyonda evlenecek çiftleri buluşturacak.

Evlenecek olan çiftlerin tüm detayları bulabilecekleri fuarda 2020 trendleri de konukların beğenisine sunulacak.12 Aralık Perşembe günü açılış konuşması ile kapılarını aralayacak olan fuara, Kına Geceleri Ankara-Kına Kızları Dans Showu ve Trio Dans Akademisi gösterisi damga vuracak. Laa Sia Sposa gelinlik defilesi, Seçil İlmio abiye defilesi, Setrms gelinlik ve abiye gösterisi ile renklenecek günün kareografisinde İpek Tanrıyar imzası olacak. Şebnem Schaefer, Wilma Elles, Nilay Dorsa gibi ünlü isimlerin podyuma çıkacağı gün, Evrim Memili Make-up Showu ve Canto Orkestrası ile noktalanacak.

15 Aralık Pazar günü son bulacak olan etkinlik, Make Up gösterileri, saç şovları, organizasyon detayları, 2020 trendleri, evlilik danışmanlığı gibi birçok konuyu da organizasyon sürecinde çiftlerle buluşturacak.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku