Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Mesiad Başkanı Yusuf Gecü Oldu

968

Merter Sanayici ve İşadamları Derneği MESİAD Olağan Genel Kurulu sonrasında işadamı Yusuf Gecü yeniden dernek başkanı seçildi.

”İşimiz Merter, Gücümüz Mesiad”

”Daha Yapacak Çok İşimiz Var”

Sloganları ile Merter Sanayici ve İşadamları Derneğine yeniden aday olan işadamı Yusuf Gecü gerçekleşen olağan kongre sonrasında yeniden başkan seçildi. 3.dönem başkan seçilen Gecü Tekstil.tv mikrofonlarımıza yapmış olduğu konuşmasında son kez aday olduğunu ifade etti.

Tekstil.Tv mikrofonlarımıza yapmış olduğu konuşmasında ”İki dönemdir MESİAD başkanlığını yapıyorum bu dönemle 3.kez ve son kez aday oldum gururluyum. Niye gururluyum Merter gerçekten ülkemiz için, sektörümüz için, ülke ekonomisi için çok değerli bir yer ve ben oranın başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Tekstil denince akla ilk gelen yer Merter. Bundan dolayı Türkiye tekstil ve hazır giyim ihracatının belkide dörte biri Merter’den sağlanıyor. Bunu burdaki insanlar sağlıyor. Bu üyeler sağlıyor. Ben onlarla gurur duyuyorum her zaman. Sloganımızda şu idi İşimiz Merter, gücümüz Mesiad, Daha çok yapacak işimiz var, gerçekten yapacak işimiz var, çünkü Merter bunu hak ediyor. Bizde yarından itibaren arkadaşlarımızla birlikte Merter için, güzel projeler için Merter’i hak ettiği yere getirmek için gece gündüz demeden bütün gayretimizi göstereceğiz dedi”

2020 -2023 Yıllara hedeflerini sorduğumuz Mesiad Başkanı yaptığı değerlendirmede ise, tekstil tv ekibine teşekkür eden Mesiad Başkanı Yusuf Gecü, 2023 Cumhuriyetimizin 100.yılı, Türkiye için gerçekten büyük hedefler kondu. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın koymuş olduğu bir hedef var. Bizlerde Merter olarak bu hedefe katkı sağlamak için var gücümüzle çalışacağız. 2023 bizim için bir hedef ve biz bu hedefe gerçekleştirmek için bütün gayretimizi göstereceğiz dedi.

Mesiad üyelerinin heyecanla beklediği seçim sonuçlarında aday olan üç aday içerisinden başkanlığa iki dönemdir Mesiad başkanlığını yürüten işadamı Yusuf Gecü seçildi.

Seçim sonrası Mesiad üyelerinede seslenen işadamı Yusuf Gecü oy kullanan, oylarıyla kendisini 3.kez başkan seçen tüm üyelere teşekkürlerini ifade etti. Bugünün kaybedeni olmadığını kazananın ise Merter ve Mesiad olduğunu belirtti. Yarından itibaren tüm adayları ziyaret edeceğini ve toplantılara davet edeceğini belirtti. Merter’i daha güzel günlere getirmek adına çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden Gecü, divan başkanı ve üyelerinede teşekkürlerini ifade etti.

Merter Sanayici işadamları Derneği MESİAD Genel Kurulu sonrasında ise tekstil.tv mikrofonlarımıza işadamları değerlendirmelerde bulundular.

RÖPORTAJLAR İÇİN TIKLAYINIZ

tekstil.tv

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku