Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

NetWork Sonbahar/Kış 2019-20

544

NetWork, Sonbahar/Kış 2019-20 Koleksiyonuyla başlattığı “1 Kişi, 2 Tavır” mottosunu Play temasıyla kutluyor. Her insanın içinde olan “Work and Play” personalarına vurgu yapan koleksiyon Play temasıyla herkesin içindeki flörtöz ve çarpıcı tarafını ele alıyor.

NetWork, isminde yer alan “work” kelimesinin yanına Play’i ekleyerek tamamladığı #WorkAndPlay sezon kampanyasında alışılmışın dışında ve cesur görünümleri aynı ismi taşıyan temanın altında bir araya getiriyor. Kadın koleksiyonunda yer alan çizgiler ve puantiyeler yer aldıkları formlara yaratıcı bir dokunuş katarken ekoseye yeni bir yorum getiren NetWork, iri ekoselerin içerisine feminenliğe vurgulayan ince ışıltılar ekliyor.

Maskülen bir hava taşıyan oversize ceketlere ise pileli uçuş uçuş flörtöz etekler eşlik ediyor. Kış mevsiminin habercisi napa kabanlar ve puffer montlara eşlik eden kaşe ceketler ise desenleri ve baskılarıyla NetWork imzasını güçlü bir şekilde taşıyor. Leopar desenli çarpıcı görünümlerin yanı sıra yalın ama cesaretinden ödün vermeyen ışıltılı bluzların da yer aldığı koleksiyon her an ve her yerde içinizdeki özgün personaya cevap veriyor.

Ruhunuza ayna tutacak bu ikililik oyununa hazır olun.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku