Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Love Festivali İLe Kadın İşletmeciler Ağırlandı

715

Ankara’nın en şık ve ferah alışveriş merkezlerinin başında gelen Kuzu Effect AVM, örnek olacak bir projeye imza attı. Kadın girişimcileri desteklemek amacı ile düzenlenen Shop&Love alışveriş festivalinde onlarca kadın işletmeci markalarını tanıtma imkanına sahip oldu. 

 

Ankara’nın en gözde alışveriş merkezleri arasında yer alan Kuzu Effect AVM, Sevgililer Günü öncesi düzenlediği Shop& Love festivali ile kadın işletmecileri ağırladı. Ev dekorasyonundan aksesuara, giyimde takıya birçok markayı konuk eden Kuzu Effect AVM, ziyaretçilerine alışveriş dolu üç gün yaşattı.

Kadın işletmecileri desteklemek amacı ile yola çıktıkları bir proje olduğunu belirten Kuzu Effect AVM yönetimi, “Pandemi nedeni ile zor bir yıl geçirdik. Kendi üretimleri ile girişimcilik ruhunu sürdüren kadınlarımızı desteklemek amacı ile alışveriş festivalimizi gerçekleştirdik. Kadınların gücünü her alanda görmek bizleri ve ziyaretçilerimizi mutlu ediyor. Gelen misafirlerimizden de övgü dolu geri dönüşler aldık. Kadınlarımızı destekleyecek tüm projelerde her zaman olmayı hedefliyoruz diye konuştu.

Yirmi kadın işletmecinin katıldığı alışveriş festivalinde ziyaretçiler renkli ev yapımı çikolatalardan detoks ürünlerine, dekorasyona renk katacak aksesuar stantlarından giyime birçok farklı sektör ağırlandı. Aşk dolu alışveriş festivali, Sevgililer Günü öncesi sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere alternatif hediye önerileri sundu.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku