Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Konfeksiyon Makinelerinde Çağdaş Makina

738

Beş Makineden, Beşyüz Makineye Kadar Hizmet Veriyoruz!

Tekstil TV olarak Zeytinburnu ilçesinde Çağdaş Makina firması yetkililerini ziyaret ettik. Konfeksiyon sektörünün kullandığı tekstil makinalarının özelliklerini ve sektörün durumu hakkında röportaj gerçekleştirdik.

Çağdaş Makina Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Yılmaz, firmalarının 2000 yılında kurulduğunu ve çeşitli makinalara sahip olduklarını dile getirdi. Çağdaş Makina olarak Tekstil sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda makineler temin ettiklerini ifade eden Seyfettin Yılmaz, Tekstil sektörünün sorunlarına değindi. Atölyelerde insan kaynağı bulmanın zorluklarına değenen Seyfettin Yılmaz, ara eleman bulmanın zorluklarını anlattı.

Tekstil TV olarak Çağdaş Makina’yı merkezinde gezdik. Tekstil sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan makineleri inceledik ve makinelerin özelliklerini Selçuk Yılmaz’dan dinledik. ”Bir tekstil firması atölye açmak istediği zaman sizden hangi makineleri temin edebilir?” sorumuza cevap veren Selçuk Yılmaz, ”Yapacağı işe göre değişir. İç çamaşırı yapacaksa farklı makine, penye atölyesi kuracaksa penye makinesi alacaktır. Örneğin, kot atölyeleri daha farklı makineler alacaktır. Burada görmüş olduğunuz makinelerin çoğu bütün firmalara hitap edecek türde makineler. Singer, ilik, düğme her türlü makinemiz mevcut.” dedi. Çağdaş Makina’nın köklü bir firma olduğuna değinen Selçuk Yılmaz, çeşit çeşit makineleri temin edebileceklerini ve makinelerin kurulumunu yapacak teknik ekiplerinin olduğunu detaylarıyla anlattı.

Çağdaş Makina Ayrıtılı Bilgileri İçin Tıklayınız

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku