Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Avrupa Bir OSGB

5.0
 1. Home
 2. »
 3. Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Ulaş Özbaş - Avrupa Bir OSGBUlaş Özbaş - Avrupa Bir OSGBUlaş Özbaş - Avrupa Bir OSGBUlaş Özbaş - Avrupa Bir OSGBUlaş Özbaş - Avrupa Bir OSGBUlaş Özbaş - Avrupa Bir OSGBUlaş Özbaş - Avrupa Bir OSGBUlaş Özbaş - Avrupa Bir OSGB
Yetiklii: Ulaş Özbaş
Telefon: 0850 259 44 55
Cep Telefonu: 0549 483 83 82
Adres:
Mustafa Kemalpaşa mah Hilal Sok No 39/A Avcılar İstanbul, Istanbul, Türkiye
Açıklama:
 • İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMETİ
 • İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIK HİZMETİ
 • DİĞER SAĞLIK PERSONELİ HİZMETİ
 • MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ
 • İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETİ
 • SİSTEM KURMA VE RİSK YÖNETİMİ
 • TAHLİYELİ YANGIN EĞİTİMİ
 • YÜKSEKTE ÇALIŞMA EĞİTİMİ
 • HİJYEN EĞİTİMİ
 • SERTİFİKALI MESLEKİ EĞİTİM KURSU
 • İLK YARDIM EĞİTİMİ

Bir OSGB Sektöründe lider firmalardan biridir.İstanbul’da Anadolu ve Avrupa ofislerimiz ile birlikte, Türkiye’de 55 ilde hizmet vermekteyiz. Hedefimiz 2017 Nisan sonu itibariyle şube sayımızı 65’e çıkarmaktır. 2016 Ocak ayı itibariyle firmamız bünyesinde 85’dan fazla tam zamanlı A,B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarının yanısıra 30’dan fazla tam zamanlı İşyeri Hekimi ile 20 tam zamanlı Diğer Sağlık Memuru çalışmaktadır.

Bir OSGB olarak yüzlerce firmaya İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hizmet veriyor ve gün geçtikçe hizmet kalitemizi, nitelikli çalışan sayımızı arttırıyoruz. Firmamız; Profesyonel danışmanların ve mühendislerin bir araya gelmesiyle oluştu. Birbirlerine yakın alanlardaki uzmanlıkları aynı potada birleştirerek reel bir sinerji meydana gelmiştir. Dinamizmi ve değişimi içinde barındıran, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren bir eğitim, denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Amacımız; Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek ,hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz; “İnsana saygı, dürüstlük ve sırdaşlıktır.” “Sizin için, Sizinle beraber…”ilkesi ile çalışarak, müşterilerimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin  hizmetine sunmaktır.

Hedeflerimiz; Gücünü takım çalışması ve müşterilerinden alarak verdiği hizmetlerde, yeni değerler üreten ve bu değerlerle bilinen bir kuruluş olmaktır. Sermayemiz; Bilgi ve tecrübemizi dinamizmle birleştirerek, müşterilerimize sunduğumuz isabetli ve faydalı hizmetlerdir. Tecrübemiz; 1999’dan beri 1.500’i aşkın firmada İş Güvenliği çalışmaları yapmış, sektöründe 100.000 kişiye varan eğitimler vermiş, binlerce risk analizi yapmış ve binlerce cihazı test ve muayeneye tabi tutmuştur.

Send message to listing owner

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku