Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Feminen hatları seven bir kadınım

519

DÜNYAYA AÇILAN BİR TÜRK TASARIMCI

 

Jennifer Lopez’den Tarkan’a bir çok ünlü ismin tasarımlarını taşıdığı Gigii’s markasının kurucusu moda tasarımcısı Gülnur Güneş Çelik marka yolculuğunu ve gelecek hedeflerini MAG okurları için paylaştı. 

 

“ Yurt dışına konsept mağazalarımı taşımak istiyorum”

 “Feminen hatları seven bir kadınım”

 

Moda tasarımcısı ve Gigii’s markasının kurucusu Gülnur Güneş Çelik, kariyer yolculuğunu MAG okurları için paylaştı. Tasarımlarında sezonun trendleri ve feminen detayların buluştuğu parçaları tercih ettiğini belirten Gülnur Güneş Çelik, “ Feminen hatları seven bir kadınım. Markamın en değişmeyen tarzı feminen detayları” dedi. İlk olarak Dünyaca ünlü yıldız Jeniffer Lopez ile çalıştığını belirten başarılı tasarımcı, Türkiye’de de Tarkan, Ebru Gündei, Burcu Güneş gibi başarılı isimlerle çalışıyor.

 

Çekici güzelliği ile başarıdan başarıya imza atan Yasemin Kay Allen’in kapak yıldızı olduğu MAG Şubat,  dopdolu içeriği, Sevgililer Günü özel dosyası, röportajları ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku