Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Çocuklar Efsaneler ülkesi Çin’e yolculuğa çıkıyor!

372

More

To Be Confirmed

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan çocukların eğlence & öğrence şehri KidzMondo, çocukları dünya kültürleri ile tanıştırmaya devam ediyor. Temmuz ayında efsaneler ülkesi ÇinKidzMondo’ya taşınıyor!

Eğlenirken öğrenmek isteyen çocuklar için birbirinden renkli etkinlikler hazırlayan KidzMondo’da çocuklar, dünya kültürlerini tanımaya Çin ile devam ediyor.

6-28 Temmuz tarihlerinde Çin’in simgeleriyle donatılacak olan KidzMondo’da; müziklerinden, kıyafetlerine, danslarından, ikramlarına kadar dillere destan Çin efsanesini yaşayacak, binlerce yıllık geçmişe tanıklık edecekler. Çocuklar Çin Günleri’nde hem eğlenecek hem de ilginç serüvenlerle dolu bu ülkeyi keşfedecekler.

Sergi, moda defilesi, atölyeler, geleneksel ikramlıklar…

KidzMondo’nun minik ziyaretçileri ‘Çin Günleri’ kapsamında; yöresel kıyafetlerin sergilendiği moda defilesi izleyecek, Bi’Parça Çin sergisini gezecek, Çin’e özgü yelpaze boyama yaratıcılık atölyesine ve Çin makyajı tarzında yüz boyama etkinliğinekatılabilecekler. Çocuklar ayrıca Çin’in geleneksel ikramları Çin çayı ve soğuk çay gibi ikramlıkları da deneyimleyecekler.

40’tan fazla meslek ünitesinin yer aldığı KidzMondo’da çocuklar, meslekleri deneyimlemenin yanı sıra her ay bir ülkenin kültürüyle tanışmaya devam edecek.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku