Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Yataş’tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası

447

Yataş’tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş Bedding, geleneksel değiştirme kampanyasıyla birlikte mükemmel Yataş uykusuyla tanışmak isteyenler için yüzde 50’ye varan indirimler sunuyor. Tüm yatak, baza ve başlıklarda geçerli indirimlerin yanı sıra beyaz ev tekstili ürünlerinde net yüzde 50 indirime ek olarak ikinci ürüne yüzde 20 indirim uygulanıyor. Renkli ev tekstili ürünlerinde ise 500 TL alışverişe 50 TL hediye çeki armağan ediliyor.

Yatakta kalite, konfor ve yeniliğin markası Yataş Bedding, Temmuz ayına özel indirimleriyle herkesi mükemmel bir uyku deneyimiyle tanıştırıyor. Yataş, yatak, baza ve başlıklarda değiştirme kampanyasıyla birlikte yüzde 50’ye varan indirimler uyguluyor.

Yataş’ın kampanyası yatak, baza ve başlıklarla sınırlı değil. Beyaz ev tekstili ürünlerinde etiketin yarısı kampanyasının yanı sıra satın alınan ikinci ürüne ise yüzde 20 ek indirim fırsatı sunuluyor. Renkli ev tekstilinde ise yüzde 50’ye varan indirimlere ek, 500 TL’lik alışverişlerde geçerli 50 TL hediye çeki armağan ediliyor. Hediye çeki yine renkli ev tekstili ürünlerinde kullanılabiliyor. İndirimli ürünler tüm Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarının yanı sıra www.yatasbedding.com.tr adresinde sizleri bekliyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku