Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Türkiye’nin Tekstil Üretiminde Gururu Özkoç Moda

795

Tekstil sektörüne uzun yıllar hizmet veren işadamlarından Yılmaz Özmen ve Cemal Erkoç tarafından hizmete geçen ve üretime başlayan Özkoç Moda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Şanlıurfa’da faaliyetlerini sürdürüyor. İstanbul’da istihdama önemli katkı sağlayan ve katma değer üreten firmalarına ilave olarak Şanlıurfa’da da üretim yapan işadamları ekonomik sıkıntıların yaşandığı günlerde, yapmış oldukları yatırım ve istihdam çalışmalarıyla takdir kazandı. Özellikle ”Kadın İstihdamı” konusunda farkındalık yaratan Özkoç Moda, Türkiye ekonomisine can vermeye devam ediyor.

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren bir çok markanın üretimini yapan firma İstanbul ve Şanlıurfa’da üretimlerini sürdürmektedir. Özkoç Moda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Şanlıurfa Bircek ilçesinde üretim tesisi ile faaliyetlerine başlayarak birçok markanın üretimde güvenini kazanmıştır.

H&M İÇİN ÜRETİYORLAR

Kaliteli hizmet anlayışıyla birçok markanın güvenini ve takdirini kazanan Özkoç Moda, dünyaca ünlü giyim markası H&M için hazır giyim üretimi gerçekleştiriyor. Özkoç Moda’nın Şanlıurfa’daki üretim tesisinde üretilen elbiseler Avrupa’da giyiliyor.

Kararlı bir şekilde müşteri portföyünü genişletmeyi ve kaliteden ödün vermeyen, sürdürülebilir üretim anlayışını; kurumsal etik değerlere ve çevreye saygılı bir şekilde, şeffaf ve denetlenebilir olmayı misyon edinen Özkoç Moda Sanayi Ticaret Limited Şirketi H&M başta olmak üzere birçok marka ile çalışmakta ve  gelecek 10 yıl içinde; yenilikçi bir yaklaşımla, sektörde söz sahibi olmayı hedeflemektir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku