Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Tekstil TV ve Özmen Tekstil’den Deprem Bölgesine Konteyner Ev

Tekstil TV ve Özmen Tekstil'den Deprem Bölgesine Konteyner Ev

957

Tekstil TV ve Özmen Tekstil Adına Malatya’ya Konteyner Ev

Tekstil TV ve Özmen Tekstil Malatya Pötürge İlçesindeki Bozik Uşağı köyündeki depremzede bir aileye prefabrik ev ve bölgeye hazır giyim desteğinde bulundu. Konteyner Evin ulaşımı ve kurulumunu ise Sigma Prefabrik sağlarken, böylesine anlamlı bir yardıma ise milletvekili Veli Ağbaba öncülük ederek, yardımların bölgeye ulaşmasını sağladı.

Elazığ ve Malatya’daki 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası Tekstil TV ve Özmen Tekstil  Malatya’da depremzede bir aileye konteyner ev gönderdi.

Elazığ’daki 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından evsiz kalan depremzede bir ailenin barınması için Tekstil.TV ve Özmen Tekstil adına İşadamı Yılmaz Özmen konteyner ev desteğinde bulundu.

Depremzede bir aile için barınma ihtiyacını karşılaması adına anlamlı bir yardımda bulunan İşadamı Yılmaz Özmen Tekstil.TV ve Özmen Tekstil olarak Malatya Pütürge İlçesi’nde Bozik Uşağı Köyü’ndeki depremzede bir ailenin barınma ihtiyacının karşılanması adına konteyner desteğinde bulunduklarını ve ayrıca bölgeye hazır giyim yardımı bulunduklarını belirtti.

İşadamı Yılmaz Özmen, ”Bölgeye gönderilen konteyner evin lojistik, ulaşım ve kurulum aşamasında desteklerini esirgemeyen Sigma Prefabrik İşletmesi adına Şenol İbiş yardımcı olurken bu anlamlı yardımın bölgedeki bir aileye ulaşması adına öncülük eden Milletvekili Veli Ağbaba’ya işletmelerimiz adına teşekkür ederiz.” dedi.

İstanbul merkezli hizmet veren Sigma Prefabrik İşletmecisi Şenol İbiş ise deprem bölgesi olan Malatya ve Elazığ için birçok işadamı ile birlikte bölgeye prefabrik yardımları yaptıklarını belirterek özellikle yardımların ulaşımın zor olduğu bölgedeki köylerde yaşayan vatandaşlara ulaştırmak adına duyarlı olan işadamlarına teşekkür ettiğini ifade etti.
Malatya Pötürge Bozik  Uşağı köyüne gönderilen prefabrik ev milletvekili Veli Ağbaba tarafından depremzede aileye teslim edildi.
tekstil.tv

 

 

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku