Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Sevgilinizi Mutlu Edecek Hediyeler KİP’te!

555

Sevgilinizi Mutlu Edecek Hediyeler KİP’te!

Erkek moda markası KİP’in mağazalarında ve www.kip.com.tr ’de yüzde 40 indirime ek Sevgililer Günü’ne özel yüzde 10 indirim ayrıcalığı sunuluyor.

İki ve üzeri seçili ürün alışverişinde geçerli kampanya, Sevgililer Günü hediye alışverişine çıkmak için tam bir fırsat!

KİP’te erkekleri mutlu edecek hediye seçenekleri yüzde 40 indirime ek Sevgililer Günü’ne özel yüzde 10 indirim ayrıcalığıyla mağazalarda ve www.kip.com.tr ’de.

İki ve üzeri seçili ürünlerde geçerli Sevgililer Günü fırsatını değerlendirerek sevdiklerine şık bir hediye almak isteyenler, KİP kış koleksiyonunda yer alan renkli ve trendy trikolar, casual gömlekler, hırkalar, sweatshirtler, puffer montlardan seçimini yapabilir.

Kaşkol, eldiven, bot gibi kış aksesuarları da hediye alışverişinde kadınların işini kolaylaştıracak. Seçim yapmakta zorlananlar için ise KİP mağazalarından satın alınabilen Gift Card şık ve pratik bir alternatif olarak değerlendirilebilir.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku