Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Penti’ye İnsan Kaynakları Alanında Prestijli Ödül

438

Türkiye’nin lider çok kategorili iç giyim moda perakende markası Penti, Türkiye’nin en prestijli insan kaynakları ödülü olan PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde İşveren Markası Yönetimi ve Bağlılık kategorisinde birinci oldu.

 

Sunduğu global kariyer olanakları, kadınların toplum içerisindeki konumlarını güçlendirmek için geliştirdiği uygulamaları, dijital araçlarla yeniden tasarlanan insan yönetimi ve eğitim uygulamaları, çalışanlara ve ailelerine dokunan farkındalık çalışmaları ile fark yaratan Penti, çalışan mutluluğu ve bağlılığı konularında anlamlı iş sonuçları elde etmeyi başardı.

 

Penti İnsan Kaynaklarından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Selim Arda Üçer, 11. kez verilen PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde kazanılan bu başarının değişimin öncüsü olan çalışanların tutkularının eseri olduğunu belirtti ve ekledi; “İşveren marka projemiz RitmİK ile, çalışanlarımıza ve yeteneklere ‘müziğini keşfet’ diye seslendik, şirketin renkli, yenilikçi ve gelişen kültürünü anlattık. Kültür dönüşümü, insan yönetimi araçlarının yeniden dizayn edilmesi ve çalışan deneyimini mükemmelleştirilmesi amacı ile tasarladığımız projede herkesi Penti’nin değişim rüzgarının bir parçası olmaya davet ettik. Kısacası; çalışanlarımızı kendi müziklerini keşfetmeye davet ettik. Çalışanlarımıza da müşterilerimize olduğu gibi #hepbenimle dedirtmeyi amaçladığımız uygulamalar tasarladık ve onları ritmik bir dönüşüm hikâyesine davet ettik. Ayrıca yeni neslin perakende sektörüne olan ilgisini arttırmayı amaçlayan yetenek kazanımı süreçleri ve Penti Retail Challenge gibi yenilikçi uygulamalarla da potansiyel çalışanlara ulaşmayı hedefledik. Bu ödülle de görüyoruz ki başarılı sonuçlara ulaştık. Çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.”

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku