Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Yeni Dönemin Yeni Tarzı Penti’de!

Yeni Dönemin Yeni Tarzı Penti'de!

693

Kampanya videosu için;

İnovatif ürünlerle, yenilikçi tasarımlarla her sezona, her dönem uyum ve konfor sağlayan Penti, back to school dönemine ‘Yeni Dönemin Yeni Tarzı’ sloganıyla başlangıç yapıyor.

Yepyeni konsept ve koleksiyonlar ile sezona hazır olan marka, ‘Kendin için, Kendin Olman için’ mottosu ile tasarladığı ‘BU4U’koleksiyonunu tüm mağazalarında ve penti.com’da beğeninize sunuyor.

‘BU4U’ koleksiyonu, yeni dönemde, okulda, sokakta ve evde tarzını özgürce yansıtmak isteyenlere özel tasarlandı. ‘Şimdi attığın her adımda trendleri üzerinde taşıyabilir ve kendini rahat hissedebilirsin. Bu enerjik ve sıra dışı koleksiyon ile tarzından ödün vermeden her yerde kendin olabilirsin’ mesajını hazırladığı kampanya filminde dinamik ve eğlenceli bir biçimde yansıtan Penti, ‘BU4U’ koleksiyonu ile birbiriyle uyumlu iç giyim, pijama, ev ayakkabıları, spor giyim ve dış giyim parçalarını sunuyor.

Rahatlığı, şıklığı ve enerjiyi okulda, sokakta ve evde ‘BU4U’ ile yaşamaya hazırsanız Penti’nin size anlatacak çok şeyi var!

www.penti.com

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku