Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Koton Skirtly Yours Koleksiyonu Moda ve Cemiyet Dünyasıyla Buluştu

571

Moda Direktörü Melis Ağazat ve Koton iş birliğiyle hazırlanan ikinci sezon Koton Skirtly Yours Styled by Melis Ağazat Koleksiyonu mağazada düzenlenen etkinlikle tanıtıldı. Sonbahar ve kış sezonun en çok tercih edilen etek modellerinin yer aldığı koleksiyon moda ve cemiyet hayatının tanınmış simalarından tam not aldı.

Koton Skirtly Yours Styled by Melis Ağazat Koleksiyonu, Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve Moda Direktörü Melis Ağazat’ın ev sahipliği yaptığı etkinlikle tanıtıldı. Koton City’s mağazasında gerçekleşen etkinliğe Revna Demirören, Arzu Sabancı, Feryal Gülman, Etel Baler, Suzan Toplusoy, Ayşegül Toplusoy, Şebnem Çapa, Aslı Küseyrioğlu ve Begüm Kütük gibi moda ve cemiyet dünyasından isimler büyük ilgi gösterdi.

Sonbahar- Kış sezonu için her tarz ve vücut tipine uygun tasarımlar hazırladıklarını ifade eden Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ‘Koleksiyon ile beraber etekteki iddiamızı bir kez daha ortaya koyuyoruz. Her okazyona uygun seçeneklerin yer aldığı, içeriği zengin, 30 parçalık bir kapsül hazırladık. Bu sezon gardıroplarına etek eklemek isteyenlere Koton’a Sor Al diyoruz’ dedi.

22 yıllık deneyimini yeni bir koleksiyon ile taçlandıran moda direktörü Melis Ağazat “Moda yolculuğumun en keyifli işlerinden birine daha imza attık. Koton gibi hem modanın nabzını tutan hem de bunu geniş kitlelere ulaştırabilen bir markayla ikinci kez bir araya geldiğim için çok mutluyum. Eteklerin modada farklı bir yeri olduğuna inanıyorum. Yeni sezon için mini, midi, maksi boylarda pek çok seçenek hazırladık. Renk, desen ve kumaş buluşmalarıyla sonbahar- kış sezonuna şehrin nabzını tutacak bir koleksiyon oldu” dedi.

Koton Skirtly Yours Styled by Melis Ağazat Koleksiyonu seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.

Koton Hakkında:

Türkiye’nin moda ve perakende öncüsü Koton, 1988 yılında İstanbul’da kurulan ilk mağazasıyla hazır giyim perakendesine başlamış ve 1996 yılında ilk yurtdışı satış noktasını Almanya Münih’te açmıştır. Koton bugün 204’ü yurtdışında, 302’si yurtiçinde olmak üzere 506 mağazada, dünya genelinde ise 31 farklı ülkede 1000’den fazla satış noktasında bulunmaktadır. 2023 yılında 5 kıtada en zengin ve en beğenilen koleksiyonlara sahip hızlı moda markası olmayı hedeflemektedir. Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Koton, sezon trendlerini özgün tasarımlarla buluşturarak, cazip fiyatlarla uygun lokasyonlarda satışa sunma politikasını yürütmektedir.220’yi aşkın genç ve tecrübeli çalışandan oluşan tasarım ekibi, 11.000’den fazla çalışanı ile Koton, her yıl 50’den fazla koleksiyonda yaklaşık 30.000 farklı modeli müşterilerine sunmaktadır. Koton mağazaları her gün yaklaşık 80 yeni seçeneği müşterileri ile buluşturmaktadır. Eylül 2015’te yayına alınan koton.com ise, Koton mağazalarındaki zengin içeriği online platforma taşımaktadır.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku