Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Kış başladı! Kış turizminde % 70 doluluk haberleri geliyor…

518

Dağlarda kar yağışının başlaması ile gözlerin kış turizmine çevrildiği bu günlerde, 2020 – 2021 kış sezonunda Türkiye’nin önde gelen kış ve kayak turizmi destinasyonlarından Uludağ, Kartalkaya, Erciyes ve Palandöken gibi kış turizminin çekim noktalarından sevindirici haberler gelmeye başladı. Rus ve Ukraynalı tatilcilerin yanı sıra Türk kayak ve doğaseverlerin ilgisi ile % 70 doluluk oranına ulaşan rezervasyonlar, turizm sektörü ile birlikte pek çok sektörün pandemi dönemine rağmen kış turizmine hazırlık yapmasına neden oldu.

Spor tutkunlarını, kış sporları için gerekli olan tüm ekipman ve ihtiyaçlar için Burton, Rossignol, Quiksilver, Roxy, Sallomon, Billabong, Bogner Fire & Ice, Jack Wolfskin ve Merrell gibi kış sporlarında uzman dünyaca ünlü markalarla buluşturan SPX, 2020/2021 kış sezonu için büyük bir hazırlık yaptı.

Extreme sporlar ve kış sporları alanında, kendi dalında lider onlarca markayı bünyesinde barındıran SPX; Türkiye ile Gürcistan’ın 11 farklı şehrinde, kayak, snowboard, tekstil, ekipman, aksesuar, bot ve onlarca grupta binlerce model ürünü sporseverlerle buluşturuyor.

SPX’ten 2020/2021 kış sporları için büyük yatırım

Olgar Genel Müdürü Barış Andırınlı, SPX’in kış hazırlıkları için şunları söyledi:

“Covid-19 salgınının günlük hayatımızı baştan sona değiştirdiği dönemde tüketiciler tüm olumsuzluklara karşın alışveriş yapmaktan vazgeçmediler. Kısıtlamaların en yüksek seviyede uygulandığı Mart – Nisan – Mayıs aylarında, SPX’in online satışları bir önceki yıla göre 4,5 kat artış gösterdi.

Pandemi döneminde kış otellerinde % 70 doluluk haberleri kış sporları açısından çok önemli. Biz Olgar olarak Türkiye’nin kış turizmine ve ekonomisine güveniyor ve sürekli büyümeye devam ediyoruz.

Bu kış, pandemi koşullarına ve belirsizliklere rağmen rekor çeşitte ve adette ürünü, misafirlerimize sunuyoruz. Burton, Rossignol, Salomon ve Quiksilver gibi mevcut markalarımıza sürekli yeni markalar ekliyoruz. Kış sporlarında doğru ve kaliteli ürün kullanımının önemini anlatmayı misyon edinmiş bir firma olarak, Türkiye’de sporseverlerin bu ürünlere ulaşabilmesi için büyük gayret sarf ediyoruz. Türkiye’nin 1 numaralı teknik spor mağazası unvanının hakkını verebilmek için çok sıkı çalışıyoruz. Hem şehir hem de dağ mağazalarımızda, kış sporlarına tutkun misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.”

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku