Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

E-ticaret devi Amazon 100 bin yeni personel alım ilanı yayımlayacak!

539

E-ticaret devi Amazon 100 bin yeni personel alım ilanı yayımlayacak! Türkiye’de de personel alımı olacak

Dünyada corona virüsü salgını her geçen gün etkisini arttırırken insanlar evlerinden çıkmadan alışveriş yapmaya çalıştığı için e-ticaret sitelerine yoğun bir sipariş geldi. Son olarak ABD’li e-ticaret devi Amazon, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle gelen alışveriş talebine yetişemediği için ABD’de 100 bin yeni personel alacağını açıkladı.

AMAZON TALEBE YETİŞEMEMEYE BAŞLADI

Koronavirüse yakalanmak istemeyen insanların çoğu internet üzerinden ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. İnternet üzerinden insanlara alışveriş imkanı sunan ABD’li e-ticaret devi Amazon’un Dünya Operasyonlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Dave Clark yaptığı açıklamada corona virüsü nedeniyle ( Kovid-19 ) e-ticarete yoğun ilgi olmasından dolayı yeni personeller ihtiyaç duyulduğuna işaret etti.

YENİ 100 BİN PESONEL ALIMI YAPILACAK

Amazon bünyesinde çalışmak isteyenler için ABD’li e-ticaret devi Amazon’un Dünya Operasyonlarından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Dave Clark depo merkezleri ve dağıtım ağına istihdam edilmek üzere tam ve yarı zamanlı çalışacak 100 bin yeni personel alınacağını belirtti.

ÇALIŞANLARIN MAAŞLARI ARTTIRILACAK

Ayrıca, şirketin çalışanların maaşlarını artırmaya yönelik 350 milyon doları aşan bir yatırım yapacağının belirtildiği paylaşımda, ABD’deki çalışanların ücretlerinin saat başına 2 dolar, İngiltere’deki çalışanların 2 sterlin ve birçok Avrupa ülkesindeki çalışanların yaklaşık 2 avro artırılacağı kaydedildi.

TÜRKİYE’DE AMAZON 37 PERSONEL ALIMI YAPACAK

Amazon’un Türkiye’de de 37 personel alımı yapılacağı personel alımı sayfasında görüldü.

Amazon Türkiye Personel Alım İlanlarına Başvuru Yapmak İçinTIKLAYINIZ

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku