Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Boyner Yeni Nesil Mağazacılık Konseptiyle İstanbul Havalimanında

562

BOYNER, YENİ NESİL MAĞAZACILIK KONSEPTİYLE İSTANBUL HAVALİMANI’NDA


Boyner, dünya havacılığının en önemli merkezlerinden biri olan ve milyonlarca yolcuya ev sahipliği yapan İstanbul Havalimanı’nda yeni mağaza açtı. İstanbul Havalimanı’nın iç hatlar bölümünde yer alan Boyner mağazası, kozmetikten aksesuara, çantadan tekstile ve seyahat ürün gruplarına kadar zengin ürün gamı ile hem yerli ve hem de transit geçiş yapan yabancı yolculara hizmet verecek.

 

Türkiye’nin perakende lideri Boyner, seçkin ürün koleksiyonuyla İstanbul Havalimanı’nda yerini aldı. Dünyaca ünlü markaların ve Türkiye’nin en sevilen markalarının koleksiyonlarını müşterileri ile buluşturan Boyner, 37 ildeki 110 mağazasının yanı sıra bundan böyle İstanbul Havalimanı’nda da hizmet verecek.

Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Eren Çamurdan: “İstanbul Havalimanı perakende sektörü için büyük bir potansiyel vadediyor”

 

Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Eren Çamurdan, Boyner’in İstanbul Havalimanı mağazası hakkında şunları söyledi: “İstanbul Havalimanı, sahip olduğu büyük kapasite ve sunduğu imkânlarla, global havacılık sektörünün odak noktalarından biri olma özelliği taşıyor. Milyonlarca yolcuyu ağırlayan yeni havalimanı, perakende sektörü için de büyük bir potansiyel vadediyor. Boyner olarak İstanbul Havalimanı’nda seyahat dinamiklerine uygun şekilde tasarladığımız, yeni nesil mağazacılık anlayışımızla yer alıyoruz. Seyahat eden müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak ve onların hayatını kolaylaştıracak hızlı, değişken ve akıllı alışveriş çözümleriyle her zaman onların yanında olduğumuzu göstereceğiz.”

 

Türkiye havacılık sektörü için büyük önem taşıyan böyle bir projede yer almaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Eren Çamurdan, “Boyner olarak, 40 yıla yaklaşan perakendecilik deneyimimiz ve zengin ürün gamımızla İstanbul Havalimanı’na değer katmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Hizmet süresi kesintisiz 24 saate kadar çıkabilecek

 

Boyner’in İstanbul Havalimanı mağazası diğer Boyner mağazalarından farklı olarak 18 saat açık olacak. Özel dönem ve günlerde hizmet süresi kesintisiz 24 saate kadar çıkabilecek. İç Hatlar’da 400 m2 alanda hizmet veren Boyner Mağazası’ndan, hem lokal hem de transit geçiş yapan yolcular alışveriş yapma imkanı bulacak. Boyner’in yeni havalimanı mağazasında kozmetik, aksesuar, çanta, tekstil ve seyahat ürün grupları tüketicilerin beğenisine sunulacak. Boyner’in Türkiye genelinde uyguladığı tüm ayrıcalık ve fırsatlar İstanbul Havalimanı mağazasında da geçerli olurken, dönemsel olarak sadece bu mağazaya yönelik düzenlenecek ayrıcalıklarla da tüketicilere keyifli bir alışveriş deneyimi sunulacak.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku