Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

3D deneyimi TAÇ ile genç odalarında!

526

Gençlerin enerjisinden aldığı ilhamla koleksiyonlar hazırlayan TAÇ, inovatif yeniliklerle gençlerin dünyasına özel tasarımlar sunmaya devam ediyor. TAÇ Genç Modası Koleksiyonu’nda yer alan Let’s Social Nevresim Takımı, sosyal medyanın ikonik sembollerini 3D gözlüklerle nevresim takımı üzerinde canlandırıyor.

Trendleri yansıtan yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve giren TAÇ, inovatif ev tekstili ürünleri ile genç odalarına eğlence dolu tasarımlar sunuyor. TAÇ’ın Genç Modası Koleksiyonu’nda öne çıkan Let’s Social Nevresim Takımı, eğlence ve ev tekstilini bir arada buluşturuyor. Sosyal medyanın ikonik sembollerini üzerinde taşıyan ve nevresim takımları ile verilen 3D gözlüklerle desenleri üç boyutlu gösteren nevresim takımı, ev tekstilinde öncülük yaratıyor. %100 pamuk olan tek kişilik nevresim takımları, canlı renkleriyle, hem yaşam alanlarının dekorasyonuna hayat veriyor hem de gençlerin odasına eğlence katıyor.

TAÇ’ın Let’s Social Nevresim Takımı Koleksiyonu’nu ve daha fazlasını görmek için TAÇ mağazalarının yanı sıra, www.tac.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

TAÇ Let’s Social Nevresim Takımı Fiyatı: 209 TL

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu’nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, bu trendleri Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku