Tekstil Firma Rehberi
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Sarı Kırmızı Renklerinden İlham Alıyor

Puma, Göztepe'nin 2019-2020 Sezonu Formalarını Taraftarlarla Buluşturuyor

647

PUMA, Göztepe Spor Kulübü ile hayata geçirdiği sponsorluk kapsamında Futbol Takımları için hazırladığı 2019-20 sezonu formalarını taraftarların beğenisine sunuyor.

Global spor giyim markası PUMA; İzmir merkezli Süper Lig takımlarından Göztepe Spor Kulübü ile imzaladığı sponsorluk anlaşması kapsamında hazırladığı 2019-20 sezonu İç Saha, Deplasman ve Alternatif formalarını taraftarlarla buluşturuyor.

İç Saha için çubuklu olarak tasarlanan yeni forma “Efsane Göztepe”nin sarı – kırmızı renklerinden ilham alıyor. Deplasman için hazırlanan tasarım ise beyaz üzerine sarı – kırmızı şeritlerden oluşuyor. Kulübün renklerine bir saygı duruşu niteliğinde, kırmızı renkte tasarlanan Alternatif formanın üzerinde ise bordo tonlarında dalga desenleri bulunuyor. Tanıtım kampanyasının çekimleri takımın oyuncuları Yasin Öztekin, Titi, Cameron Jerome ve Eren Bilen ile gerçekleştirilen Göztepe Spor Kulübü Futbol Takımları 2019-20 sezonu yeni formalarında; sağ göğüste PUMA logosu ve sol göğüste takım arması yer alıyor.

PUMA ve Göztepe Spor Kulübü 2019-20 sezonu forma setleri İç Saha 190 TL, Deplasman ve Alternatif 185 TL olarak fiyatlandırılıyor. Formalar 26 Temmuz itibarıyla GÖZGÖZ mağazaları ve gozgoz.com.tr’den; 9 Ağustos itibarıyla da PUMA mağazaları ve PUMA.com.tr’den temin edilebiliyor.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku